Kia Rio
1.2 CVVT Super Pack 1e Eigenaar|Navi|Clima|Cruise|PDC|Lm velgen|N.A.P|Nieuwe APK bij aflevering
Direct kopen, basisprijs: € 6.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.445,-
LEASEPRIJS: € 106,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.289,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Rio |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 CVVT Super Pack 1e Eigenaar|Navi|Clima|Cruise|PDC|Lm velgen|N.A.P|Nieuwe APK bij aflevering |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 23 maart 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 102.394 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 106,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 27-TPP-1 |
| Motorinhoud: | 1.248 cc |
| Vermogen: | 63 kw / 86 pk |
| Laadvermogen: | 556 kg |
| Gewicht: | 1.004 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.560 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Mica lak
- achterspoiler
- afst. bed. voor centr. deurvergr.
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- audio-navigatie full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- electronic climate controle
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Navigatie-pakket 1
- Onderhoud boekjes
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges
- start/stop systeem